با حافطون رتبه برتر باشید.
شماره های حافظون:
021-33442005
0919-8000970
تماس تلگرامی:
@Haafezoonadmin
کانال تلگرامی ما:
t.me/haafezoon14
صفحه اینستاگرام ما:
https://instagram.com/_u/haafezoon

سر خط خبر ها:

کلاس های غیرحضوری ارشد و دکتری

  • تاریخ انتشار 1397/06/18
  • تعداد بازدید 741

خدمات غیر حضوری

یکی از مهمترین خدمات موسسه حافظون آموزش غیرحضوری است. این موسسه برای افراد غیر تهرانی و افرادی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند کلاسهای آموزشی را به صورت سی دی های آموزشی فراهم آورده است. این سی دی ها صرفا به منظور آموزش مجازی طراحی شده و فایل ها به صورت تصویری و صوتی قابل تهیه می باشند. اساتید برتر موسسه کلاس های غیرحضوری را تدریس کرده اند. در این دوره ها اساتید با استفاده از پاورپوینت های آموزشی و نمودارها آموزش های با کیفیت بالایی را ارائه خواهند داد. این تصاویر ویدئویی در استودیوی حرفه ای ضبط شده و آماده ارائه به داوطلبان عزیز می باشد.
موسسه حافظون در نظر دارد خدماتی مانند: "پاسخ به سوالات"، "مشاوره و برنامه ریزی"، "آزمون" و "انتخاب رشته" را برای پشتیبانی از داوطلبان آموزش غیرحضوری فراهم آورد.
 

عناوین سی دی های آموزشی

صرف و نحو عربی

استاد درس: دکتر امیر ذوقی، مدیر گروه ادبیات عرب دانشگاه امام صادق 
آقای دکتر امیر ذوقی به ضبط دقیق تدریس این دوره پرداخته اند. ایشان با بیان شیوا و روان و با استفاده از پاورپوینت های تخصصی و دقیق ابتدا صرف عربی و سپس نحو عربی را آموزش داده اند.

زبان عمومی

استاد درس: خانم آذری
گرامر: خانم آذری مدرس این درس با استفاده از پاورپوینت های آموزشی به تدریس جز به جزء گرامر زبان انگلیسی خواهند پرداخت.
لغت: یکی از بهترین دستاوردهای موسسه حافظون، مرتب کردن لغات آزمون های کنکورهای سال های گذشته از لغات پرکاربرد به کم کاربرد است. استاد آذری لغات کنکور را بدین صورت تدریس خواهند کرد.
 

زبان تخصصی

استاد درس: خانم پریسا عسکری، رتبه یک کارشناسی ارشد سال 91 و دانشجوی دکتری دانشگاه الزهرا س
استاد درس طبق تست های زبان تخصصی الهیات سال های قبل، به بیان نکاتی در مورد reading تخصصی خواهند پرداخت. در ادامه نیز استاد متون دایره المعارفی را به عنوان متن reading تخصصی می خوانند.
 

علوم قرآن

استاد درس: آقای دکتر قاسم درزی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی
برای آموزش این درس، استاد مربوطه دروس تاریخ قرآن، الاتقان فی علوم القرآن، اسباب النزول و نسخ را با پاورپوینت های آموزشی تدریس خواهند کرد.
زمان ارائه سی دی های آموزشی:
بنای موسسه بر این است که این سی دی ها در سریع ترین حالت ممکن به دست داوطلبان برسد. طبق پیش بینی موسسه، این سی دی ها اردیبهشت 97 آماده ارائه به دانشجویان می باشد.