با حافطون رتبه برتر باشید.
شماره های حافظون:
021-33442005
0919-8000970
تماس تلگرامی:
@Haafezoonadmin
کانال تلگرامی ما:
t.me/haafezoon14
صفحه اینستاگرام ما:
https://instagram.com/_u/haafezoon

سر خط خبر ها:

قابل توجه موسسات

  • تاریخ انتشار پنجشنبه , 1396/04/17
  • تعداد بازدید 1012

موسسه قرآنی حافظون بزرگترین و پر جمعیت ترین مرکزالهیات کشور، جهت ارتقاء سطح تحصیلی فعالان قرآنی با همکاری اتحادیه تشکل های قرآنی و اتحادیه سازمان تبلیغات، اقدام به برگزاری سیزدهمین دوره کلاس های آمادگی الهیات در سه مقطع لیسانس حفاظ، کارشناسی ارشد، و دکتری در سه گرایش:

علوم قرآن و حدیث
فلسفه و حکمت اسلامی
فقه و مبانی حقوق

نموده است.

 
در این راستا حافظون این امکان را فراهم کرده است که موسسات این دوره ها را در مکان موسسه خود برگزار نمایند و از جزوات، اساتید و سایر خدمات حافظون بهره مند شوند.
 
همچنین در صورت به حد نصاب نرسیدن داوطلبین، موسسات می توانند با معرفی داوطلب از تخفیف های ویژه بهره مند شوند.
 

اساتید و کلاس های حافظون

از جمله اهداف اساتید حافظون پرورش دانشجو نه تهنا برای شرکت در کنکو بلکه برای بالا بردن سطح فکر قرآنی داوطلب است. به همین جهت در کلاس ها تمامی دروس علاوه بر بیان نکات کنکوزی تمامی دروس از صفر تا صد توسط اساتید تدریس می شود.

جزوات حافظون

 
 از جمله نگرانی های تمامی داوطلبین تعدد منابع و سرگردانی بین آنهاست که حافظون با تهیه جزوات استخراج شده از منابع این نگرانی را رفع کرده است. جزواتی کامل با زبانی ساده و طبقه بندی شده که بیش از 95درصد سوالات کنکور را در بر می گیرد.

که این جزوات را حافظون در اختیار تمامی موسسات در تمامی شهرستان های کشور قرار می دهد.

پشتیبان

 
همچنین موسسات و داوطلبین آنها می توانند از پشتیبان های حافظون جهت همراهی تا اخرین لحظه برخوردار شوند. پشتیبانانی که همگی این راه را طی کرده اند و می توانند برنامه ریزی منسجمی در اختیار داوطلب قرار دهند.

آزمون های حافظون

از جمله آفات کلاس های کنکور، فرراموشی مطالب است که حافظون با برگزاری آزمون های هفتگی، ثلثی و جامع، برنامه ای در اختیار داوطلب قرار می دهد که با توجه به آن برنامه تمامی دروس تا کنکورارها دوره می شود و از انباشت نکات و مطالب برای شب کنکور جلوگیری می شود.

آموزش مجازی

حافظون برای داوطلبین شهرستان ها نیز برنامه ای ویژه دارد. علاوه بر ارسال جزوات، آزمون ها و قرار دادن پشتبان برای داوطلبین محترمدر شهرستانها، حافظون بخش مجازی خود را نیز برای دوستانی که امکان شرکت حضوری ندارند فعال نموده است. تهیه صوت و پاورپویت از جمله خدمات بخش مجازی حافظون است.

تخفیف های ویژه موسسات

برای موسسات تخفیفات ویژه ای درنظر گرفته ایم.
با ثبت نام گروهی در یکی از خدمات  می توانید از تخفیف های 10 تا 50درصدی حافظون برخوردار شوید.