با حافطون رتبه برتر باشید.
شماره های حافظون:
021-33442005
0919-8000970
تماس تلگرامی:
@Haafezoonadmin
کانال تلگرامی ما:
t.me/haafezoon14
صفحه اینستاگرام ما:
https://instagram.com/_u/haafezoon

سر خط خبر ها:

ثبت نام آغاز شد

ثبت نام دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتری الهیات آغاز شد.

موسسه آموزشی حافظون برگزار کننده کلاس های ارشد و دکتری الهیات در همه  گرایش ها (علوم قرآن و حدیث، فلسفه و کلام و فقه و مبانی حقوق اسلامی و...) از کلیه داوطلبان علاقه مند به شرکت در کلاس های آمادگی کنکور ارشد و دکتری الهیات ثبت نام به عمل می آورد.

طبق سالهای گذشته دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتری الهیات از اوایل مردادماه آغاز می شود. این بار نیز دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتری الهیات از هفته اول مرداد ماه 97 آغاز می شود. این دوره ها تا پایان اسفند ماه جاری ادامه خواهد داشت. دوره ها شامل تدریس دروس عمومی شامل صرف و نحو عربی – تست عربی - ترجمه عربی – زبان عمومی و نیز دروس تخصصی هر رشته شامل علوم قرآن و حدیث – تفسیر- حدیث و زبان انگلیسی تخصصی الهیات و... و برگزاری آزمونهای هفتگی، ماهانه و جامع است. لازم به ذکر است دروس عمومی برای کلیه رشته ها قابل استفاده است.
مطابق سنوات گذشته دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتری الهیات با یک همایش مشاوره و هدایت تحصیلی آغاز می شود. هم اکنون زمان ثبت نام برای حضور در همایش رایگان دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتری الهیات است. به همه داوطلبان کنکور ارشد و دکتری الهیات توصیه می کنیم در این همایش حضور یابند. این همایش در هفته چهارم تیرماه 97 در موسسه حافظون برگزار می شود.
متذکر می شود که دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتری الهیات به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود. برای دوره های غیرحضوری نیز اساتید دروس خود را به همراه پاورپوینت و اسلاید جهت یادگیری بهتر داوطلبان ضبط کرده اند.

توصیه به داوطلبان عزیز

حتی اگر مایل به ثبت نام در دوره های آمادگی کنکور ارشد و دکتری الهیات نیستید هم در این همایش مشاوره شرکت کنید تا بیشتر با رشته الهیات و گرایش های مختلف آن اشنا شوید.
برای پیش ثبت نام با شماره های موسسه حافظون تماس بگیرید و نام خود را رزرو کنید:
  •  02133442005
  • 09198000970
 همچنین می توانید برای ارتباط با موسسه حافطون و کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه کنید.