با حافطون رتبه برتر باشید.
شماره های حافظون:
021-33442005
0919-8000970
تماس تلگرامی:
@Haafezoonadmin
کانال تلگرامی ما:
t.me/haafezoon14
صفحه اینستاگرام ما:
https://instagram.com/_u/haafezoon

سر خط خبر ها:

همایش های ارشد و دکتری موسسه حافظون

هر آنچه یک داوطلب کنکور ارشد و دکتری رشته الهیات و علوم قرآن و حدیث باید بداند در این همایش مطرح شد.

همایش دکتری

ششمین همایش کنکور دکتری رشته الهیات در روز دوشنبه 29 مرداد ماه سال 97در دبستان قرآنی آیات واقع در بلوار قیام ,با سخنرانی دکتررسول محمدزاده ,مدرس دانشگاه های "علوم قضایی","تهران جنوب ",دانشکده اصول دین تهران","مدیر موسسه آموزشی و قرآنی حافظون"و"دبستان آیات"برگزار گردید.
در این همایش که با حضور تعداد زیادی  از متقاضیان کنکور دکتری رشته  الهیات برگزار شد وهمه چیز درباره کنکور دکتری الهیات ,علوم قرآن و حدیث ودروس عمومی کنکور الهیات مطرح شد.
در ادامه به بررسی انواع برنامه ریزی برای کنکور دکتری در کوتاه مدت و بلند مدت,چگونگی دریافت بهترین رتبه,آشنایی با مصاحبه دکتری و همچنین بررسی آزمون کتبی دکتری الهیات و هر آنچه یک داوطلب آزمون دکتری قرآن و حدیث و دکتری الهیات باید بداند پرداخته شد.
علاقه مندان می توانند صوت همایش رو از قسمت زیر دریافت کنند.


همایش ارشد

 نوزدهمین همایش ارشد رشته الهیات و لیسانس حفاظ در روز پنج شنبه 28 تیر سال 97در دبستان قرآنی آیات واقع در بلوار قیام برگزار شد. این دورهمی علمی با هدف بررسی هر آنچه یک متقاضی کنکور ارشد الهیات,قرآن و حدیث,فقه و حقوق و فلسفه و کلام و همچنین متقاضیان لیسانس حفاظ باید بدانند تشکیل شد و به سوالات متقاضیان شرکت در کنکور نیز پاسخ داده شد.
از جمله این موارد می توان به منابع ارشد،نحوه رسیدن به رتبه برتر، مراحل لیسانس حفاظ، و برنامه ریزی کنکورنام برد.صوت همایش مذکور برای علاقه مندان قابل دریافت است.